Misja

Aby robić coś naprawdę dobrze, potrzebna jest pasja, zaangażowanie i profesjonalne przygotowanie, które sprawiają, że każda wykonana czynność jest źródłem wewnętrznego zadowolenia.

My mamy dwie pasje, które doskonale się uzupełniają: jazdę na rowerze i narciarstwo. W przypadku rowerów mówimy tutaj zarówno o jeździe wyczynowej – sportowej, jak i turystycznej – rekreacyjnej oraz tej codziennej, kiedy nasz rower staje się zwyczajnym środkiem lokomocji. W przypadku nart mówimy nie tylko o jeździe na przygotowanym stoku na różnych poziomach umiejętności, ale także o jeździe poza trasami, w trudnym terenie górskim oraz o skitouringu, gdzie narty służą także do podchodzenia w głębokim , dziewiczym puchu, by znaleźć idealne miejsca do zjazdów zapierających dech w piersiach.

Dlaczego akurat rower?

W czasach, kiedy doskwiera nam wszędobylski brak ruchu, rower jest najlepszym rozwiązaniem . Nie wymaga paliwa, a tym samym nie zatruwa powietrza. Rower zapewnia nie tylko wygodę, ale też doskonałą mobilność, pozwalając na docieranie w miejsca niedostępne. Zawsze możemy szybko zmienić kierunek jazdy, decydując się na spontaniczność w wyborze celu podróży. Włożony wysiłek fizyczny zdecydowanie poprawia nam nastrój, likwidując stres związany z codziennymi problemami. Z pewnością rower pomoże utrzymać świetną kondycję i szczupłą sylwetkę, nie mówiąc już o zadowoleniu z samego siebie .

Jakość w atrakcyjnej cenie

2Koła&Ski z Poznania to nie tylko sprzedaż rowerów i sprzętu narciarskiego, ale również wiedza i doświadczenie, które sprawią, że użytkowanie roweru i jazda na nartach będzie samą radością i niezapomnianą przyjemnością. Gwarantujemy:

  • idealne dopasowanie roweru lub sprzętu narciarskiego do użytkownika i jego preferencji, upodobań oraz stylu jazdy,
  • odpowiedni dobór akcesoriów i niezbędników, dzięki którym jazda będzie skuteczna, przyjemna, a przede wszystkim bezpieczna,
  • możliwość skorzystania z profesjonalnego serwisu rowerów i sprzętu narciarskiego.

Poprzez współpracę z renomowanymi producentami mamy możliwość sprzedaży wysokiej klasy produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, uzupełniania oferty o nowe modele, różnorodne akcesoria i ubiory do jazdy na rowerze i nartach. Stawiamy na niezawodność, a tym samym jakość. Stawiamy na nasz rozwój, by spełnić wszelkie oczekiwania, również w zakresie kompleksowej obsługi.