Rowery damskie

Jeszcze nie tak dawno na ulicach naszych miast jeżdżące rowerami kobiety korzystały praktycznie tylko ze sprzętu z ramą typu „damka”. Dziś to już przeszłość – Panie chętnie korzystają z rowerów przeznaczonych zarówno do jazdy po mieście, jak i po szosie, w terenie i w górach, nierzadko dorównując mężczyznom. Klasyczne rozwiązanie uzyskało zupełnie nowy image, powstały też damskie wersje crossów, górali i szosówek ze zmienioną stylistyką oraz geometrią idealnie dostosowaną do proporcji ciała kobiet. Damskie rowery różnią się od męskich również kolorystyką. Wiele dostępnych rowerów damskich w poznańskim sklepie 2Koła&Ski jest tak zaprojektowanych, by kobietom wygodnie się wsiadało, jeździło i zsiadało. Ponadto są one nieco lżejsze i mniejsze od rowerów męskich. Modne kolory, damskie akcesoria, komfortowe siodełka, dostosowana kierownica i obraz roweru dla kobiet mamy gotowy.

Propozycje sklepu 2Koła&Ski Poznań

Idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań rowery damskie to pewność największej przyjemności z jazdy – z tym przesłaniem sklep rowerowy 2Koła&Ski z Poznania przygotował kompleksową ofertę dla kobiet. Doskonałe propozycje to między innymi:

  • Merida – producent świetnego modelu JULIET, roweru górskiego z dostosowaną geometrią oraz równie udanych modelów turystycznych, szosowych i miejskich,
  • Kellys – producent znakomitej serii górskich rowerów damskich MTB-XC WOMAN oraz modelów typu Cross, Trekking i City.

Rower kopiować należy osobiście! Tylko w ten sposób klient dokona odpowiedniej przymiarki do wybranego modelu, sprawdzi komfort jazdy i oceni poziom wyposażenia.

Jest 30 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów