Rowery męskie

Zazwyczaj mężczyźni przy wyborze roweru zwracają mniejszą uwagę na wyjątkowość wyglądu, za to poświęcają dużo czasu na zbadanie funkcjonalności. Musi być najlepsza, zwłaszcza że ma służyć dojazdom do pracy, różnorodnej rekreacji lub spełniać się w sporcie. Kolejnym czynnikiem, który decyduje o wyborze, jest czas użytkowania – czy będą to sporadyczne sytuacje, czy też regularne lub wręcz intensywne. W przypadku tych ostatnich rower męski musi odpowiadać wyjątkowym kryteriom, również w zakresie odporności i trwałości na wszelkie niesprzyjające warunki pogodowe i terenowe. Należy także wziąć pod uwagę wagę ciała, ponieważ duża waga oznacza potrzebę zdecydowanie wytrzymalszego roweru, głównie wzmocnionych obręczy i szprych. Z pewnością dobrze dobrany sprzęt rowerowy pozwoli uniknąć niezadowolenia z braku wygody i niepotrzebnych wydatków na następny. Jeśli nie mamy sprecyzowanego kierunku użytkowania, wtedy kupmy rower trekkingowy lub crossowy, które sprawdzą się w niespecjalnie trudnym terenie i na szosie.

Propozycje sklepu 2Koła&Ski Poznań

Korzystając z bogatej oferty sklepu rowerowego 2Koła&Ski z Poznania, będziemy mogli dokonać wyboru roweru męskiego renomowanych firm Kellys , Merida i innych w czterech kategoriach przeznaczenia:

  • górskim – najpopularniejszy typ roweru,
  • miejskim – idealny do jazdy po zatłoczonych ulicach (bezproblemowy i szybki dojazd do pracy),
  • crossowym – doskonały na niedalekie wypady poza miasto i przejażdżki po wytyczonych leśnych trasach rowerowych,
  • trekkingowym – typowy „turysta” przeznaczony do długich podróży.

Zastanawiając się nad ostateczną decyzją, warto przy okazji zasięgnąć opinii doświadczonych specjalistów poznańskiego sklepu rowerowego 2Koła&Ski, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości.

Jest 31 produktów.
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów