Wyprzedaż! K2 WAYBACK 88 Zobacz większe

K2 WAYBACK 88 2016

1 199,00 zł

-400,00 zł

1 599,00 zł brutto

Szczegóły przedmiotu

WayBack to model, stworzoneY z myślą o tych, którzy czerpią przyjemność zarówno z długich podejść, jak i ciekawych zjazdów w zróżnicowanych warunkach i terenie.

Profil narty tworzy All-Terrain Rocker, stanowiący połączenie tradycyjnego łuku pod butem (Camber, 70%) z wyraźnie podniesionym dziobem (Rocker, 30%). Rozwiązanie to łączy kontrolę nad nartą, właściwe obciążenie krawędzi i poprawne odbicie z ułatwioną inicjacją skrętu, większą wypornością i zwinnością narty, czyniąc jazdę jeszcze bardziej przyjemną, niezależnie od rodzaju pokonywanego śniegu.

Rdzeń narty składa się z drewna o najwyższej jakości: paulowni i klonu. Nadają mu one wyjątkową elastyczność i stosunkowo niską wagę. Naprzemienne ułożenie warstw drewna znacząco podnosi walory użytkowe narty. Rdzeń został pokryty carbonową siatką i wykonany w technologii Torsion Box, które podnoszą sztywność poprzeczną, oraz uwydatniają elastyczność drewna.

Dodatkowo, na dziobach umieszczono specjalny system mocowania fok - Skin Gromets. Jest prosty w obsłudze, w pełni kompatybilny z fokami firmy K2 (system Z-Clip) oraz pozwala na wykorzystanie nart jako pulki ratunkowe, podczas ewentualnej sytuacji awaryjnej.

Cechy główne:

  • przeznaczenie: luźny śnieg: 40%, zwarty śnieg: 60%;
  • profil: All-Terrain Rocker;
  • rdzeń: drewniany - Paulownia i Klon;
  • konstrukcja: Torsion Box, Hybritech Sidewalls;
  • systemy: Tapered Tip, Snophobic Topsheet, Skin Gromets;
  • taliowanie: 126/88/113 mm

28 innych produktów w tej samej kategorii: