SCARPA MAESTRALE Zobacz większe

SCARPA MAESTRALE 2017

W ZESTAWIE TANIEJ!!!

ZADZWOŃ!!!

Więcej szczegółów

1 999,00 zł

Szczegóły przedmiotu

Scarpa Maestrale to buty skiturowe, które spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach konstrukcja i zastosowane wysokiej klasy materiały umożliwiły sworzenie buta, w którym tak samo dobrze będziesz czuł się na podejściu, jak i podczas zjazdu. Wykorzystano w nim wiele opatentowanych przez firmę *Scarpa*rozwiązań, które zapewniają świetne właściwości użytkowe.

Buty Scarpa Maestrale zostały wykonane w technologii Axial Alpine Technology, która zwiększa precyzję i stabilność oraz zapewnia optymalne przełożenie siły z nogi na nartę nawet na stromych stokach. Rewolucyjny język T-Wing Tongue został wykonany z materiału Pebax®, zachowującego odpowiednią elastyczność nawet w niskich temperaturach. Umożliwia on również bezproblemowe zakładanie i ściąganie butów.

Innowacje nie ominęły również systemu blokowania. Mirage Pro ski-walk gwarantuje komfort podczas podchodzenia i szybkie przełączenie w tryb zjazdu po osiągnięciu szczytu. Dwa kąty pochylenia buta na czas zjazdu pozwalają na optymalny wybór geometrii. Zastosowany w butach Scarpa Maestrale system Quick Step-in zapewnia większą precyzję i bezpieczeństwo wpinania buta w wiązania. Charakterystyczne dla butów Scarpa jest optymalna stabilizacja pięty. Pomaga w tym technologia Heel Retention System, która wraz z perfekcyjnie zaprojektowanymi klamrami oferuje możliwość precyzyjnej regulacji i optymalnego dopasowania buta do stopy na każdym zjeździe.

Buty skitourowe Scarpa Maestrale to doskonała propozycja dla wszystkich ceniących sobie wszechstronność w każdych warunkach.

Najważniejsze cechy:

  • Skorupa i cholewka wykonane z materiału*Pebax® Rnew*;
  • Język wykonany z materiału Pebax®;
  • 4 klamry i pasek z rzepem Velcro Strap RS;
  • Ruchomość cholewki 39º;
  • Pochylenie cholewki 16º-20º;
  • Szerokość buta 101 mm;
  • Flex index 100;
  • Podeszwa Scarpa® Cayman Vibram®;
  • Botek wewnętrzny Pro Flex G;

Buty kompatybilne z wiązaniami Alpine Touring oraz TLT.

Anatomiczne dopasowanie buta do stopy gwarantuje najwyższą precyzję podczas zjazdu.
T-Wing Tongue – język o specjalnej konstrukcji znacznie zwiększa komfort użytkowania buta, a ponadto odpowiada za transmisję sił z nogi na krawędzie narty.
Mirage Pro Ski-walk System – nowy mechanizm pozwalający na szybką zmianę pomiędzy trybem chodzenia oraz zjazdu. W opcji ski dostępne są dwa ustawienia pochylenia cholewki.
Evo V-Frame to dopracowana konstrukcja tylnej części cholewki usztywnia całość i zapewnia lepszy transfer siły podczas opierania nogi o przód buta.
Air Ventilation – cholewka została wyposażona w otwory wentylacyjne osłonięte membraną. Pozwalają one na skuteczne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz.
Bi-injected Tongue język wykonany w technologii wtryskiwania zapewnia lepszy rozkład sił podczas zjazdu.Scarpa Finger Strap – konstrukcja i wykończenie paska umożliwia łatwą regulację jego zapięcia nawet w rękawiczkach.

7 innych produktów w tej samej kategorii: